Візитка гімназії

14937477 711760205640887 3512878462158869224 N 1 Відповідно до рішення Х сесії міської ради VІІІ скликання від 27.05.2021 р. №1 «Про зміну типу та перейменування Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Шепетівської міської ради Хмельницької  області» змінено тип закладу і перейменовано на Гімназію №3 Шепетівської міської ради Хмельницької області.

Творчим колективом Гімназії №3 керує директор Банкова Лідія Олександрівна, вчитель вищої категорії, учитель-методист.

У 2023-2024 навчальному році у закладі навчається 369 учнів у 16 класах.

З них у 1-4 класах – 153 учні, 5-9 класах – 226 учнів

Кількість працівників, які працюють у закладі – 49. З них: педагогічних працівників – 33, завгосп – 1, секретар – 1, бібліотекар -1, медсестра – 1, бухгалтерів – 2, обслуговуючого персоналу – 10, працівників їдальні – 3.

Серед педагогічних працівників : Kolektiv гімназія 3

Учитель-методист – 8, старший учитель – 10, учителів вищої категорії – 27, учителів І категорії – 3, учителів ІІ категорії – 1, учитель-спеціаліст – 1.

23 педагоги – це досвідчені вчителі, які мають стаж роботи 20 і більше років.

Risunok2

Foto2

Матеріальна база:

– предметних кабінетів – 31;
– спортзал, спортивні майданчики;
– бібліотека;
– їдальня – 160 посадкових місць.

„Прагнучи до щастя інших, ми знаходимо своє власне”.

Платон

Гімназія №3 Шепетівської міської ради – це заклад загальної середньої освіти, який керується інтересами і потребами дітей, де учні не лише здобувають освіту, але й живуть повноцінним духовним життям.

У складі Гімназії №3 функціонують:

Школа І ступеня „Вступ до праці” – 1-4 класи, де з 1-го класу вивчається:
англійська мова,
введено інтегрований курс „Трудове навчання і креслення”,
курси за вибором: „Одяг для ляльок”,
„Художнє конструювання з паперу”,

Школа ІІ ступеня „Школа підготовки до вибору” – 5-9-ті класи, де поглиблено вивчається англійська мова, створено класи ранньої спеціалізації.

Крім основного циклу предметів вивчаються курси за вибором:
– основи економіки;
– креслення;
– основи підприємницької діяльності;
– основи дизайну;
– підготовка менеджера сучасного офісу;
– культура мовлення;
– основи сімейної економіки.

Заклад тісно співпрацює на основі договорів з ВНЗ України: ТУ „Поділля”, кафедра теорії і методики трудового і професійного навчання;

з Міжнародним університетом „Рівненський економіко-гуманітарний інститут” імені академіка Степана Дем’янчука.

Мета та завдання закладу:
– створення умов для задоволення освітніх потреб учнів в одержанні загальної середньої освіти у відповідності Державним освітнім стандартам;
– ознайомлення з основами сучасного виробництва з опорою на закономірності розвитку природи та суспільства, що вивчаються у предметах з основ наук;

-забезпечення професійного самовизначення школярів з основою профорієнтації на різні сфери виробництва;

– формування в учнів в процесі предметно-перетворюючої, конструкторської та художньо-конструкторської діяльності якостей особистості, необхідних для майбутньої трудової діяльності у різних сферах виробництва;

– сприяння розвитку творчого потенціалу особистості на основі індивідуального підходу до учнів та диференціації змісту і процесу навчання.